top of page

XXII Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym 20 maja Częstochowa


Jak co roku Odnowa w Duchu Świętym spotyka się na błoniach w Częstochowie. Nasza grupa "Pójdź Za Mną" organizuje wspólny wyjazd autokarem spod naszego kościoła Wszystkich Świętych o godz. 6:30, powrót do Warszawy w tym samym dniu o godz. 22:00. Koszt autokaru to 55zł od osoby (tak jak w zeszłym roku). Zachęcamy do wspólnego przebywania, raz w roku mamy okazję modlić się z Odnową z całej Polski u stóp Oblubienicy Ducha Świętego. Będziemy powierzać Matce Najświętszej sprawy naszego życia i rodzin. To zawsze dobry czas wspólnego przebywania i integracji. Zachęcamy szczególnie osoby, które przybyły do naszej wspólnoty, jak i "starych" bywalców. Zapraszamy też wasze rodziny i przyjaciół, postarajmy się żeby był zapełniony cały autokar. Zabierzcie potrzebne rzeczy, kocyki, leżaczki, napoje, jedzonko, parasolki, płaszczyki ... Plan spotkania, 20.05.2017, Sobota: 09.30 – Powitanie, zawiązanie wspólnoty, 10.00 – I Konferencja: „Otworzyć się na łaskę Odnowy” – Darek Jeziorny 11.30 – Modlitwa o otwarcie na odnowę życia w Duchu Świętym – Marcin Zieliński 12.30 – II Konferencja: „Spełniona obietnica” – O. Wit Chlondowski OFM 13.15 – przerwa obiadowa 14.45 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia – diakonia Młodzi Młodym 15.15 – Modlitwa o przyjęcie Jezusa jako Pana w różnych dziedzinach naszego życia – Genia Teleszewska 16.15 – EUCHARYSTIA – przewodniczenie bp Andrzej Siemieniewski.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page