top of page

"PÓJDŹ ZA MNĄ" - 10 lat chodzenia za Panem Jezusem


Mija 10-lat naszego chodzenia za Panem Jezusem. W styczniu 2018 roku nasza wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Pójdź Za Mną" obchodzi 10-lecie swego istnienia. Nasza rocznica wpisuje się także w ogłoszony Rok Ducha Świętego w Kościele.

Obchody naszej uroczystości pragniemy rozpocząć posługą na Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie w dniu 26.01.2018 o godzinie 19.00, na którą jak zawsze zapraszamy wszystkich parafian i gości spoza parafii.

Główne obchody naszej okrągłej rocznicy odbędą się w dniu 27.01.2018 o godzinie 14.00 w kościele Wszystkich Świętych. Wówczas odprawiona zostanie Msza Święta dziękczynna, na którą zapraszamy wszystkich księży parafii, naszych byłych księży opiekunów, wszystkich parafian, inne wspólnoty parafialne, członków i odpowiedzialnych Odnowy Charyzmatycznej z Mazowsza. Po Mszy Świętej wszystkich uczestników ugościmy na spotkaniu towarzyskim i poczęstunku w dolnym kościele.

W następnym dniu, tzn. w niedzielę 28.01.2018 o godzinie 9.30 cała wspólnota posługuje na Mszy Świętej w intencji parafian, po której każdy uczestnik otrzyma przy wyjściu zakładkę z modlitwą do Ducha Świętego.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page